#1 2009-06-14 21:55:36

Melanie_94

Administrator

9794941
Skąd: okol. Piotrkowa Tryb.
Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 327
Punktów :   

Jaką wybierasz książkę???

Zostajesz samotnie w domu. Zamierzasz zagłębić się w interesującą lekturze. Jaką książkę wybierzesz najchętniej?


a) Mitologię lub baśnie

b) Powieść historyczną

c) Powieść współczesną

d) Poezję

e) Romanse

f) Przygody

g) Humor

h) Fantastykę

i) Kryminał

j) Komiks



A
Masz charakter, którego jednoznacznie określić się nie da. Nie zawsze umiesz pogodzić się z życiem, otoczeniem i... samym sobą. Twoje zdolności i zainteresowania wykazują u Ciebie skłonności filozoficzne. Z kolei strona praktyczna jest co najmniej dziwna. W niektórych dziedzinach wykazujesz nawet znaczną zaradność, zaś w innych absolutne oderwanie od życia i brak instynktu samozachowawczego.

B
Na życie patrzysz realnie. Twoje przedsięwzięcia są zawsze dokładnie zaplanowane. Element improwizacji redukujesz do minimum. Lubisz korzystać z doświadczeń własnych lub cudzych. Potrafisz narzucić sobie dyscyplinę i w niej wytrwać. Na pierwszym miejscu stawiasz obowiązek. Twoje nastawienie do nowości jest dość zachowawcze. Zaufania nabierasz powoli.

C
Odznaczasz się jasnością celów i dużymi zdolnościami praktycznymi. W życie wchodzisz odważnie. Nie przywiązujesz nadmiernej wagi do form towarzyskich ani swojego wyglądu. W Twoim życiu dużą rolę odgrywają uczucia, kochasz namiętnie, ale nietrwale. Mimo ambitnych planów jesteś osobą zbyt niecierpliwą, aby wytrwać w większości swoich postanowień.

D
Wrażliwość, uczuciowość, a nawet nadmiar sentymentalizmu naraża Cię często na niezrozumienie i konflikty. Lękasz się życia, cofasz przed podjęciem trudnych decyzji, unikasz brutalnych stron codzienności. Bardzo często uciekasz w marzenia. Imponuje Ci towarzystwo ludzi śmiałych, odważnych, nawet gdy są zbyt obcesowi w stosunku do Ciebie. Ich siła dodaje Ci pewności siebie.

E
Cenisz rzeczy solidne. Jesteś osobą odpowiedzialną i rzetelnie wykonującą swoje obowiązki. Zawsze walczysz o prawdę, nawet jeśli narażasz się otoczeniu. W sprawach sercowych łakniesz uczucia oraz szukasz u partnera schronienia i opieki. Twoje wyobrażenia o wielkiej miłości rozjaśniają szarą codzienność. Niejednokrotnie stwarzają Ci iluzję lepszego jutra, czegoś nieoczekiwanego i wzniosłego.

F
Masz żywą wyobraźnię. Cechuje Cię odwaga, przedsiębiorczość i inicjatywa. Lubisz zmieniać otoczenie, a także... przyjaciół. Jesteś osobą zaradną, praktyczną i masz zdolności manualne. Często towarzystwo swoje lub zwierząt wolisz bardziej od ludzi. Swoje przedsięwzięcia starasz się tak realizować, aby nie odbywały się one kosztem innych osób.

G
Posiadasz skłonności do ironii i sceptycyzmu. Te cechy są widoczne w Twoim sposobie bycia. Odznaczasz się przy tym dużą i twórczą inteligencją. Trudno jest Ci spotkać osoby, które spełniałyby Twoje oczekiwania i ambicje. W znacznym stopniu to Twoja wina, gdyż przyjaciele, mimo że są przekonani, iż w potrzebie mogą na Ciebie liczyć, to na co dzień nie są pewni, kiedy mówisz poważnie, a kiedy ironizujesz.

H
Jesteś co prawda domorosłym, ale niezłym psychologiem. Znasz się na ludziach i potrafisz właściwie rozpoznać ich intencje. Lubisz przyrodę, zwierzęta i przygodę. W życiu uczuciowym bywasz narażony na rozczarowania. Duży wpływ na Twój sposób myślenia i zachowania ma wyobraźnia. To, co inni ogarniają umysłem na małej powierzchni, Ty rozgrywasz batalistyczne sceny w powietrznych, nieograniczonych przestrzeniach. Twoja głowa buja co prawda w obłokach, ale nogami stoisz mocno na ziemi.

I
Jesteś jednostką wybitną, lecz zbyt dyktatorską. Roznosi Cię często energia życiowa. Nawet podświadomie dążysz do tego, aby zdobyć liczącą się pozycję. Masz dużą intuicję i dobierasz sobie takich przyjaciół, którzy mogą być pomocni w realizacji Twoich planów. Nierzadko przejawiasz upór i zarozumiałość. Oddanych Ci osób nie masz przez to zbyt wiele.

J
Uważasz się na ogół za osobę szczęśliwą. Cechuje Cię twórczy umysł i życiowy optymizm. Wierzysz w ludzi i w siebie. Lubisz żyć w beztrosce. Chętnie powiększasz zasób wiedzy, ale tylko powierzchownie. Zgłębianie istoty rzeczy jest dla Ciebie zbyt uciążliwe. Można z Tobą wesoło współżyć, jednak zbudować coś trwałego jest nader trudno.


JAKIE KSIĄŻKI WYBIERACIE NAJCZĘŚCIEJ???


"Życie jest jak jedno wielkie gówno, a potem się umiera. Taa, chciało by się."

      Młodzież porównywała historię Stefano Salvatore i Eleny Gilbert do współczesnej wersji Romea i Julii. Jednak niektórzy dorośli mówili, że Stefano jest demonem, dla którego odkupienia Elena oddała życie.
      Jednak Damon znał prawdę. Stefano jest wampirem, ale mówienie o nim, że jest demonem to tak jakby powiedzieć o Sierotce Marysi, że jest niebezpieczna i uzbrojona.
- to nie jest do końca orginalny cytat, trochę skróciny, ale temat zachowany
http://i33.tinypic.com/1e1id1.gif
http://twilightguide.com/tg/images/nm/new-moon-trailer-wolf.gif

Offline

 

#2 2009-06-14 22:05:20

Melanie_94

Administrator

9794941
Skąd: okol. Piotrkowa Tryb.
Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 327
Punktów :   

Re: Jaką wybierasz książkę???

Ja chyba najczęściej czytam fantastykę. Nie wiem czy znam się na psychologii, ale wyobraźnię to ja mam i to, że moja głowa lata w obłokach to prawda, natomiast to, że nogi twardo stąpają po ziemi to nieprawda, bo jestem marzycielką. Tyle, że jak się tak marzy to później ciężko się spada na dupę...


"Życie jest jak jedno wielkie gówno, a potem się umiera. Taa, chciało by się."

      Młodzież porównywała historię Stefano Salvatore i Eleny Gilbert do współczesnej wersji Romea i Julii. Jednak niektórzy dorośli mówili, że Stefano jest demonem, dla którego odkupienia Elena oddała życie.
      Jednak Damon znał prawdę. Stefano jest wampirem, ale mówienie o nim, że jest demonem to tak jakby powiedzieć o Sierotce Marysi, że jest niebezpieczna i uzbrojona.
- to nie jest do końca orginalny cytat, trochę skróciny, ale temat zachowany
http://i33.tinypic.com/1e1id1.gif
http://twilightguide.com/tg/images/nm/new-moon-trailer-wolf.gif

Offline

 

#3 2009-06-15 16:57:11

Kate_M

Administrator

3066942
Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 260
Punktów :   

Re: Jaką wybierasz książkę???

ja tez mam H... jakos tak do mnie to nie pasuje.

Offline

 

#4 2009-06-15 17:04:01

Melanie_94

Administrator

9794941
Skąd: okol. Piotrkowa Tryb.
Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 327
Punktów :   

Re: Jaką wybierasz książkę???

zgadzam się...


"Życie jest jak jedno wielkie gówno, a potem się umiera. Taa, chciało by się."

      Młodzież porównywała historię Stefano Salvatore i Eleny Gilbert do współczesnej wersji Romea i Julii. Jednak niektórzy dorośli mówili, że Stefano jest demonem, dla którego odkupienia Elena oddała życie.
      Jednak Damon znał prawdę. Stefano jest wampirem, ale mówienie o nim, że jest demonem to tak jakby powiedzieć o Sierotce Marysi, że jest niebezpieczna i uzbrojona.
- to nie jest do końca orginalny cytat, trochę skróciny, ale temat zachowany
http://i33.tinypic.com/1e1id1.gif
http://twilightguide.com/tg/images/nm/new-moon-trailer-wolf.gif

Offline

 

#5 2009-07-12 11:32:51

Elena_95

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 80
Punktów :   

Re: Jaką wybierasz książkę???

ja wybrałam H i opis do mnie pasuje - tak sądze
ale musze się przyznać że często gdy rodziców nie ma sięgam po romanse - czyli też E - a do e opis jak dla mnie jest fantastyczny "W sprawach sercowych łakniesz uczucia oraz szukasz u partnera schronienia i opieki. Twoje wyobrażenia o wielkiej miłości rozjaśniają szarą codzienność. Niejednokrotnie stwarzają Ci iluzję lepszego jutra, czegoś nieoczekiwanego i wzniosłego."

Offline

 

#6 2009-07-16 13:51:42

filipinka96

Użytkownik

11890059
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 43
Punktów :   

Re: Jaką wybierasz książkę???

e i h nie mogłam się zdecydować

Ostatnio edytowany przez filipinka96 (2009-07-16 13:52:01)

Offline

 

#7 2009-07-16 13:53:09

filipinka96

Użytkownik

11890059
Zarejestrowany: 2009-07-09
Posty: 43
Punktów :   

Re: Jaką wybierasz książkę???

<W życiu uczuciowym bywasz narażony na rozczarowania.> a to pasuje w szczególności

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neo.pun.pl www.akwariumslodkowodne.pun.pl www.devilforum.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl